Zmiany na linii nr 5

  • 14.01.2020, 13:03
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Zmiany na linii nr 5 fot. ZKM Elbląg/Ilustracja do tekstu
Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że od bieżącego roku linia nr 5 funkcjonować będzie trylko w dniach nauki szkolnej.

 

W związku z powyższym w okresie od 20 stycznia do 2 lutego tramwaje tej linii nie będą kursować.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kokospoko
kokospoko 19.01.2020, 17:58
Zawieszenie to szybka likwidacja. Osobißcie jeædæé rowerem , skuterem lub wole taxi , zawiezie pod dom bezpoßrednio. Aæ strach wsiada© do Konstalowskiego zøomu. Niedawno wracajác z pracy , jade sobie 2 i naglecoß chrobotnéøo, stuknéøo, jakieß czéßci wypadøy zpod tramwaju na tory. Powiedziaøem motorniczemu, ten....wyszedø zopbaczyø, wyjáø...reklamówké , czésci pozbieraø i pojechaø dalej. Niewielkie wzniesienie ten zøom Konstal juæ nie podjedzie.
Pick
Pick 15.01.2020, 07:10
Brakuje im ludzi wiec moze ktos sie zglosi do pracy w Elblaskich Tramwajach
Jadwiga i Leszek
Jadwiga i Leszek 14.01.2020, 21:25
Leniom niekulturalnym nie chce się pracować w weekendy. Nie dość że nie mają kultury to nie chce im się pracować. Ja jak pracowałam to 9 godzin dziennie siedem dni w tygodniu. Nawet w weekendy i świeta, a emerytura niska . Założę się że tacy na starość nie będą mieli za co wyżyć takie lenie z nich. Tylko z Elbląga wywalić takich. Pozdrawiam..
Tak pytam zapracowaną.
Tak pytam zapracowaną. 15.01.2020, 16:44
A od kiedy 5 jeździła w weekendy?
Nadgodziny non stop.
Nadgodziny non stop. 15.01.2020, 08:02
Liczylbym się ze słowami.
Ewa
Ewa 14.01.2020, 22:00
Masz rację
Elżbieta
Elżbieta 14.01.2020, 21:09
straszne rzeczy się dzieją w tym Elblągu przeraża mnie to boje się o to że każdy młody wyjedzie z Elbląga boże to coś strasznego
Motor
Motor 14.01.2020, 21:03
To jest prawda dno
Tragedia!
Tragedia! 14.01.2020, 14:14
Powolne wygaszanie linii tramwajowych trwa w najlepsze. Inne miasta rozbudowują, wymieniają tabor....Elbląg upada. I tylko czekać jak zlikwidują 2.
mieszkanka
mieszkanka 14.01.2020, 13:19
to jest szok

Pozostałe