Reklama
Teraz w regionie
Zapraszamy Cię do lektury naszych wiadomości z Elbląga. Nasi dziennikarze dbają o to, aby nic ważnego nie umknęło Twojej uwadze. Znajdziesz tu rozmaite wydarzenia – Elbląg jest ich pełen, a my czuwamy! Zastanawia Cię, jak przekop Mierzei Wiślanej wpłynął na region? A może frapuje Cię ostatnia awaria prądu w Elblągu? Słyszałeś zapewne, że miał miejsce kolejny wypadek – S7 nie jest niestety od nich wolna. Niezależnie od tego, jakie newsy interesują Cię najbardziej, możesz na nas liczyć. Przekazujemy najświeższe wiadomości z Elbląga i okolic. Wierzymy w to, że dobrze poinformowany mieszkaniec podejmuje lepsze decyzje.
Reklama
!["Lodowe tsunami" na polskiej plaży [FOTO] "Lodowe tsunami" na polskiej plaży [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-lodowe-tsunami-na-polskiej-plazy-1769176397.jpg)



![Pożar baru w Raczkach Elbląskich [zdjęcia] Pożar baru w Raczkach Elbląskich [zdjęcia]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-baru-w-raczkach-elblaskich-zdjecia-1768302523.jpg)





![To się działo na S7. Nawet kilkanaście godzin w samochodzie. Zobacz nagranie [WIDEO] To się działo na S7. Nawet kilkanaście godzin w samochodzie. Zobacz nagranie [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-to-sie-dzialo-na-s7-nawet-kilkanascie-godzin-w-samochodzie-zobacz-nagranie-wideo-1767175965.jpg)
