Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Rozpoczęły się prace na ulicy Piechoty
Rozpoczęły się prace na ulicy Piechoty
Wykonawcą robót jest Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zakres robót obejmuje kompleksową odnowę nawierzchni jezdni i chodników wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi. W pierwszej kolejności wykonywane są prace rozbiórkowe, układanie nowej nawierzchni chodników oraz regulacja krawężników. 24.03.2020 11:21
W Elblągu rośnie liczba osób objętych kwarantanną
W Elblągu rośnie liczba osób objętych kwarantanną
Już 62 osoby w Elblągu objęte są kwarantanną, w ciągu doby ta liczba wzrosła o 9, z kolei 257 osób nadzorem epidemiologicznym. 24.03.2020 10:28    21    2
MOPS w Elblągu wprowadza kolejne środki bezpieczeństwa
MOPS w Elblągu wprowadza kolejne środki bezpieczeństwa
W trosce o bezpieczeństwo Wasze i naszych pracowników praca kasy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została skrócona (od godz. 10.00 do 12.00) do odwołania. 24.03.2020 10:21    2
Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie elbląskim
Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie elbląskim
-"Mamy 3 nowe przypadki koronawirusa w regionie" - potwierdza nam Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego. 23.03.2020 20:42    19    3
Lekcje w szkole odwołane do 10 kwietnia. Nowe regulacje prawne!
Lekcje w szkole odwołane do 10 kwietnia. Nowe regulacje prawne!
Ministerstwo Edukacji Narodowej określił nowe zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzyliśmy możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. 23.03.2020 19:14    1
Najnowszy raport o kornawirusie w regionie i Polsce - 23 marca
Najnowszy raport o kornawirusie w regionie i Polsce - 23 marca
Ministerstwo Zdrowia oraz warmińsko-mazurski urząd wojewódzki podał przed chwilą raport o koronawirusie z dnia 23 marca. 23.03.2020 18:32    2
Ważne zmiany na stacjach PKN ORLEN
Ważne zmiany na stacjach PKN ORLEN
PKN ORLEN wesprze służby bezpośrednio zaangażowane w walkę z epidemią koronawirusa. Od dziś (23 marca) na stacjach ORLEN pracownicy pogotowia ratunkowego, policji, straży pożarnej, straży miejskiej, wojska, straży granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego obsługiwani będą poza kolejnością i otrzymają bezpłatnie wybrany gorący napój. 23.03.2020 17:45    13
Koronawirus. Magazyny w elbląskich szpitalach zaczynają świecić pustkami!
Koronawirus. Magazyny w elbląskich szpitalach zaczynają świecić pustkami!
Elbląskie szpitale zarówno Wojewódzki Szpital Zespolony jak i Szpital Miejski zwróciły się z apelem o pomoc do mieszkańców . W szpitalach zaczyna brakować maseczek, fartuchów ochronnych, rękawiczek i środków dezynfekujących. 23.03.2020 14:15    2
Ósma ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce
Ósma ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce
Mamy 36 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego. - poinformowało dziś (23 marca) Ministerstwo Zdrowia. 23.03.2020 13:05
Koronawirus. Poczta Polska wprowadza nowe procedury doręczania przesyłek
Koronawirus. Poczta Polska wprowadza nowe procedury doręczania przesyłek
Poczta Polska wdrożyła nowe procedury zapewniające bezpieczeństwo Klientom i pracownikom przy dostawie przesyłek. Oprócz tradycyjnej formy doręczenia (do skrzynki) wszystkie przesyłki listowe rejestrowane, paczkowe i kurierskie (z zastrzeżeniem przesyłek z dokumentami zwrotnymi) można odebrać bez pokwitowania. 22.03.2020 15:16    4
Koronawirus w Polsce: ponad 560 zakażeń, 7 osób zmarło
Koronawirus w Polsce: ponad 560 zakażeń, 7 osób zmarło
"Mamy 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i opolskiego" - poinformowało dziś (22 marca) Ministerstwo Zdrowia. 22.03.2020 12:56
Ponad 50 osób w Elblągu objętych kwarantanną
Ponad 50 osób w Elblągu objętych kwarantanną
Obecnie 51 osób z Elbląga objętych jest kwarantanną, a 279 nadzorem epidemiologicznym. Liczba osób zakażanych wynosi w tej chwili 9 osób - jedna osoba z powiatu elbląskiego, 8 z miasta Elbląg. 22.03.2020 11:56    39    6
Reklama
Reklama