Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Kobieta i dziewczynka z Elbląga zakażone koronawirusem
Kobieta i dziewczynka z Elbląga zakażone koronawirusem
W województwie warmińsko-mazurskim mamy odnotowanych już 39 przypadków zakażenia koronawirusem, dziś (26 marca) doszły 3 nowe przypadki, w 2 z Elbląga. 26.03.2020 21:46    11
Szpital Miejski w Elblągu prosi o pomoc
Szpital Miejski w Elblągu prosi o pomoc
W związku z trwającym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem COVID–19 i dużym zainteresowaniem akcjami niesienia pomocy dla szpitali, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu. 26.03.2020 20:09    11    4
Śmiertelne potrącenie w Gronowie Elbląskim
Śmiertelne potrącenie w Gronowie Elbląskim
Dziś, 26 marca po godzinie 14.00 w Gronowie Elbląskim doszło do śmiertelnego wypadku. 26.03.2020 17:25    10
Komunikat w sprawie ślubów
Komunikat w sprawie ślubów
Informujemy mieszkańców Elbląga, że w związku z nowym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie stanu epidemii, zaostrzającym rygory dotyczące wszelkich zgromadzeń, Urząd Stanu Cywilnego w Elblągu ogranicza do pięciu liczbę osób które mogą brać udział w ceremonii ślubnej. 26.03.2020 15:55
Wiceprezydent Elbląga: "proszę nie obciążać nadmiernie uczniów" [WIDEO]
Wiceprezydent Elbląga: "proszę nie obciążać nadmiernie uczniów" [WIDEO]
Janusz Nowak, Wiceprezydent Elbląga oraz Małgorzata Sowicka, Dyrektor Departamentu Edukacji w Elblągu zwrócili się z apelem do nauczycieli, aby ci skupiali się wyłącznie na podstawie programowej i nie obciążali nadmiernie uczniów. 26.03.2020 15:04    7    1
Bieg Piekarczyka odwołany!
Bieg Piekarczyka odwołany!
Zaplanowany na niedzielę, 31 maja, Bieg Piekarczyka niestety w tym roku nie odbędzie się. Powodem tej decyzji jest wprowadzenie stanu epidemii w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem oraz dużym wzrostem zachorowań na COVID-19 w całej Polsce. 26.03.2020 12:31    1
Mieszkańcy Elbląga otrzymują fałszywe SMS-y, policja ostrzega!
Mieszkańcy Elbląga otrzymują fałszywe SMS-y, policja ostrzega!
Policja ostrzega przed fałszywymi esemesami, które otrzymują mieszkańcy Elbląga. Wiadomości zawierają informację o zaległych opłatach za energię i link przekierowujący do programu, który chce pozyskać nasze dane. Te wiadomości to oszustwa! 26.03.2020 11:48
150 maseczek przekazali szpitalowi, teraz szyją dla hospicjum i policji!
150 maseczek przekazali szpitalowi, teraz szyją dla hospicjum i policji!
24 marca Elbląskie Centrum Integracji Społecznej przekazało 150 maseczek dla Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. 100 maseczek uszyli pracownicy ESWIP , a 50 maseczek przekazali mieszkańcy Elbląga. 26.03.2020 11:26    7
Kobieta wyzdrowiała z koronawirusa w naszym regionie
Kobieta wyzdrowiała z koronawirusa w naszym regionie
-"Kobieta w średnim wieku to pierwsza osoba w naszym województwie, która wyzdrowiała z koronawirusa. To mieszkanka powiatu olsztyńskiego, u której jako pierwszej w regionie stwierdzono zakażenie"- poinformował dziś (26 marca) Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego. 26.03.2020 10:25    1
Narodowa kwarantanna w Elblągu
Narodowa kwarantanna w Elblągu
Trwa #NarodowaKwarantanna z powodu pandemii koronawirusa siedzimy w domu, nie możemy robić tego, co zwykle, czyli np: pójść na siłownię, czy koncert, ale jak się okazuje możemy robić to przez internet, a Elbląg radzi sobie z tym całkiem nieźle. 25.03.2020 20:18    2    1
Zbiórka na przeciwdziałanie skutkom epidemii w Elblągu
Zbiórka na przeciwdziałanie skutkom epidemii w Elblągu
Fundusz Grantowy Stowarzyszenia ESWIP to inicjatywa, która gromadzi środki finansowe na społeczne działania elblążan. Taka wspólna elbląska skarbonka. 25.03.2020 18:37    2    1
"Zostańcie w domu".  Z policyjnych radiowozów w Elblągu nadawane są komunikaty głosowe  [WIDEO]
"Zostańcie w domu". Z policyjnych radiowozów w Elblągu nadawane są komunikaty głosowe [WIDEO]
Na terenie Elbląga i Pasłęka będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów poruszających się oznakowanymi radiowozami. W komunikatach znajdą się m.in. prośby o niegrupowanie się oraz o pozostanie w domach. Wszystko po to by przypomnieć o odpowiedzialnym postępowaniu. 25.03.2020 15:02    2
Reklama
Reklama