Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Urząd Miejski w Elblągu ostrzega przed oszustami!
Urząd Miejski w Elblągu ostrzega przed oszustami!
Pojawiły się informacje o pierwszych próbach oszustów elbląskich seniorów przez osoby, które proponują dezynfekcję lokali mieszkalnych w związku z panującą epidemią koronawirusa. 18.03.2020 12:32    1
Ks. Andrzej Kilanowski: "potrafimy zachować dyscyplinę"
Ks. Andrzej Kilanowski: "potrafimy zachować dyscyplinę"
-"Stajemy na wysokości zadania" - komentuje obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa ks. Andrzej Kilanowski. 18.03.2020 12:08
Apel ratowników medycznych
Apel ratowników medycznych
-"W wywiadzie zbieranym przez służby medyczne, nie ukrywajcie Państwo faktu pobytu w strefach, gdzie występował koronawirus (COVID-19) i kontaktu z osobami zarażonymi, czy przebywającymi na kwarantannie w związku z podejrzeniem COVID-19" - apelują ratownicy medyczni. 18.03.2020 11:28    1    4
Przechodzili na czerwonym świetle. Policjanci znaleźli przy nich narkotyki
Przechodzili na czerwonym świetle. Policjanci znaleźli przy nich narkotyki
Dwóch mężczyzn w Elblągu zostało zatrzymanych pod zarzutem posiadania narkotyków. Policjanci zauważyli ich jak przechodzili na czerwonym świetle. Mężczyźni byli pobudzeni i agresywni. Policjanci sprawdzili ich kieszenie. Znaleźli tam znaczne ilości marihuany i amfetaminę. 18.03.2020 10:57    7
3 osoby z jednostki wojskowej w Elblągu zakażone kornawirusem!
3 osoby z jednostki wojskowej w Elblągu zakażone kornawirusem!
"Mamy 4 nowe przypadki zakażone koronawirusem w naszym regionie - potwierdza nam dziś (18.03) Krzysztof Guzek, Rzecznik Prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. 18.03.2020 09:05    21    2
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 17 marca
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 17 marca
Jak co dzień podajemy najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie oraz w całym kraju. 17.03.2020 21:42    1
UOKiK bierze po lupę podwyższanie cen żywności i produktów higienicznych
UOKiK bierze po lupę podwyższanie cen żywności i produktów higienicznych
Dostaliśmy w tygodniu kilka zgłoszeń od mieszkańców Elbląga, którzy skarżyli się na znacznie podwyższone ceny produktów spożywczych i higienicznych w okresie szalejącej pandemii koronawirusa, tymczasem Tomasz Chróstny, Prezes UOKiK, podjął decyzję o powołaniu zespołu, który przyjrzy się wzrostom cen żywności i produktów higienicznych. 17.03.2020 18:11    18
Elbląg odpowiedzialny i solidarny. Wolontariusze będą robić zakupy starszym i samotnym mieszkańcom
Elbląg odpowiedzialny i solidarny. Wolontariusze będą robić zakupy starszym i samotnym mieszkańcom
W celu zapewnienia pomocy osobom wymagającym wsparcia, w związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, przy wsparciu samorządu, realizuje akcję pomocową. 17.03.2020 14:40
Rekolekcje ks. Andrzeja Kilanowskiego -  wtorek 17 marca [WIDEO]
Rekolekcje ks. Andrzeja Kilanowskiego - wtorek 17 marca [WIDEO]
W związku z pandemią koronawirusa ks. Andrzej Kilanowski zdecydował, że w kościele nie przeprowadzi rekolekcji wielkopostnych. ks. Andrzej Kilanowski z rekolekcji jednak nie zrezygnował, zmienił jedynie formę, i tak dziś zapraszamy do drugiej z trzech nauk. 17.03.2020 14:15    1    3
83 -latek będzie musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy
83 -latek będzie musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy
83-letni mężczyzna, który kierując autem potrącił rowerzystę otrzymał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na rok i sześć miesięcy. Oznacza to również, że będzie musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy. 17.03.2020 13:15    1
Koronawirus. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu wprowadzono dodatkowe procedury!
Koronawirus. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu wprowadzono dodatkowe procedury!
Od dzisiaj (17 marca) w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu wprowadzono dodatkowe procedury mające chronić pacjentów i pracowników przez zarażeniem koronawirusem. 17.03.2020 12:36    9
Komunikat MOPS w Elblągu w związku z pandemią koronawirusa
Komunikat MOPS w Elblągu w związku z pandemią koronawirusa
Poniżej zamieszczamy komunikat Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. 17.03.2020 11:58
Reklama
Reklama