Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Artykuły

Główna wygrana w Ekstra Pensji w Elblągu
Główna wygrana w Ekstra Pensji w Elblągu
W sobotnim losowaniu Ekstra Pensji odnotowaliśmy główną wygraną. Oznacza to, że osoba, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Grunwaldzkiej 173 w Elblągu wygrała 5 000 zł miesięcznie wypłacanych każdego miesiąca aż przez 20 lat. 17.03.2020 11:20
2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w naszym regionie!
2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w naszym regionie!
Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem - potwierdza nam dziś (17.03) Krzysztof Guzek, Rzecznik Prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. 17.03.2020 10:27    5
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 16 marca
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 16 marca
Jak co dzień podajemy raport wojewody warmińsko-mazurskiego dotyczącego koronawirusa, w raporcie podana jest aktualna liczba zakażonych, hospitalizowanych, objętych kwarantanną oraz nadzorem epidemiologicznym. 16.03.2020 19:42    9    1
Ewakuacja budynku w Gronowie Elbląskim
Ewakuacja budynku w Gronowie Elbląskim
Policjanci z rewiru dzielnicowych w Gronowie Elbląskim jako pierwsi przyjechali na miejsce pożaru. Z budynku ewakuowano 4 osoby. Funkcjonariusze przy użyciu gaśnic samochodowych oraz wiader z wodą rozpoczęli gaszenie poddasza budynku, po chwili na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej, który dokończył rozpoczętą akcję - informuje komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. 16.03.2020 15:12
Rekolekcje ks. Andrzeja Kilanowskiego poniedziałek 16 marca [WIDEO]
Rekolekcje ks. Andrzeja Kilanowskiego poniedziałek 16 marca [WIDEO]
W związku z pandemią koronawirusa ks. Andrzej Kilanowski zdecydował, że w kościele nie przeprowadzi rekolekcji wielkopostnych. ks. Andrzej Kilanowski z rekolekcji jednak nie zrezygnował, zmienił jedynie formę, i tak dziś zapraszamy do pierwszej z 3 nauk. Kolejne jutro, oraz w środę. 16.03.2020 14:46    3
Targowisko w Elblągu zamknięte!
Targowisko w Elblągu zamknięte!
Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu informuje, że z powodu stanu zagrożenia epidemicznego od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania wprowadza zakaz handlu na targowisku miejskim przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu. (nie dotyczy pawilonów) 16.03.2020 14:34    2
Policja w Elblągu kontrolowała młodzież
Policja w Elblągu kontrolowała młodzież
W miniony weekend policjanci przeprowadzili 308 legitymowań i 135 interwencji. Do wytrzeźwienia przewieziono 18 osób. Policjanci z ruchu drogowego wyjeżdżali do 13 kolizji drogowych oraz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Nie było wypadków. 16.03.2020 13:41    2
Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Elblągu
Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Elblągu
W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców a także pracowników - Urząd Miejski w Elblągu od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania – zawiesza czasowo bezpośrednią obsługę interesantów. Nie oznacza to jednak, że Urząd przerywa pracę. Kontakt z urzędnikami wciąż jest możliwy przez internet i telefon. 16.03.2020 12:59
Strażacy z Elbląga apelują do mieszkańców!
Strażacy z Elbląga apelują do mieszkańców!
Apelujemy do Państwa, jeśli będziecie potrzebować naszej interwencji (a przebywacie na kwarantannie czy też macie objawy zarażenia koronawirusem COVID-19) poinformujcie o tym dyspozytora podczas zgłoszenia. Może on zadać kilka pytań związanych z aktualnym zagrożeniem - informują strażacy z Elbląga. 16.03.2020 11:57    2    6
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 15 marca
Najnowszy raport o koronawirusie w naszym regionie - 15 marca
Jak co dzień podajemy raport wojewody warmińsko-mazurskiego dotyczącego koronawirusa, w raporcie podana jest aktualna liczba zakażonych, hospitalizowanych, objętych kwarantanną oraz nadzorem epidemiologicznym. 15.03.2020 17:50    5    2
Koronawirus i SMSY. Oszuści wykorzystują sytuację i znowu atakują!
Koronawirus i SMSY. Oszuści wykorzystują sytuację i znowu atakują!
Nie daj się nabrać! - Oszuści bezdusznie wykorzystują sytuację pandemii koronawirusa i wysyłają fałszywe smsy. 15.03.2020 14:33
Prezydent Elbląga zdecydował: sesji nie będzie
Prezydent Elbląga zdecydował: sesji nie będzie
W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o bezpieczeństwo, na wniosek Prezydenta Witolda Wróblewskiego, Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk odwołał obrady X sesji Rady Miejskiej, zaplanowane na najbliższy czwartek 19 marca - informuje nas Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga. 15.03.2020 12:24    1
Reklama
Reklama