Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Otwarcie nowej Pracowni Rezonansu Magnetycznego [WIDEO]

Pracownia Rezonansu Magnetycznego wzbogaciła się o nowy, niezwykle zaawansowany 1,5 Teslowy skaner, wyposażony w technologię BioMatrix, która pozwala dopasować się do różnic anatomicznych, fizjologicznych pacjentów, eliminując tym samym wszelkie niepożądane efekty.
Kliknij aby odtworzyć

[WIDEO]

Kliknij aby odtworzyć

Nowy aparat gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazów oraz daje możliwość precyzyjnej oceny wszystkich zmian, co przekłada się na dokładniejszą diagnostykę. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu klinicznemu oraz zastosowanym w rezonansie rozwiązaniom technicznym, umożliwia on nowoczesną, wydajną i skuteczną diagnostykę.

To ważny moment dla Elbląskiego Centrum Onkologii, który skupia pacjentów onkologicznych, leczonych w wielu oddziałach.

Drugi aparat nie tylko zwiększa dostępność dla pacjentów spoza szpitala, ale też pozwala zindywidualizować wskazania do konkretnego badania. Takie są kierunki rozwoju medycyny i trendy w rozwoju diagnostyki obrazowej.

Nowy rezonans będzie ułatwiał dogłębną diagnozę stanu zdrowia pacjenta. W ślad za tym lepszym rozpoznaniem należy oczekiwać, że będzie również lepsza możliwość leczenia schorzeń, które ewentualnie zostaną wykryte we wczesnym stadium rozwoju choroby.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama