Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PiS o pracy władz Elbląga: jest postęp, ale nie brakuje problemów [WIDEO]

2 lata obecnej kadencji samorządu za nami. Radni Prawa i Sprawiedliwości w Elblągu podsumowali dotychczasową działalność zarówno własnego klubu w roli opozycji, jak i pracę władz miasta. Ich ocena jest w większości pozytywna, choć – jak podkreślają – nie brakuje obszarów wymagających poprawy.
PiS o pracy władz Elbląga: jest postęp, ale nie brakuje problemów [WIDEO]

Mimo pozytywnej oceny nie zabrakło także krytycznych uwag. Zdaniem radnych jednym z największych wyzwań pozostaje funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Wskazują oni również na brak całodobowej apteki, która mogłaby zapewnić mieszkańcom dostęp do leków przez całą dobę. Radni Prawa i Sprawiedliwości zapowiadają dalsze monitorowanie działań władz miasta oraz zgłaszanie postulatów mieszkańców. Jak podkreślają, chcą wspierać inwestycje korzystne dla Elbląga, jednocześnie wskazując obszary wymagające szybszych i bardziej zdecydowanych działań.

Więcej w materiale filmowym.

[WIDEO]

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama