Mimo pozytywnej oceny nie zabrakło także krytycznych uwag. Zdaniem radnych jednym z największych wyzwań pozostaje funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Wskazują oni również na brak całodobowej apteki, która mogłaby zapewnić mieszkańcom dostęp do leków przez całą dobę. Radni Prawa i Sprawiedliwości zapowiadają dalsze monitorowanie działań władz miasta oraz zgłaszanie postulatów mieszkańców. Jak podkreślają, chcą wspierać inwestycje korzystne dla Elbląga, jednocześnie wskazując obszary wymagające szybszych i bardziej zdecydowanych działań.
Więcej w materiale filmowym.
[WIDEO]
![PiS o pracy władz Elbląga: jest postęp, ale nie brakuje problemów [WIDEO] PiS o pracy władz Elbląga: jest postęp, ale nie brakuje problemów [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-pis-o-pracy-wladz-elblaga-jest-postep-ale-nie-brakuje-problemow-wideo-1782223024.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze