Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Testy narkotykowe wykazały pozytywny wynik. 3 osoby w Elblągu zatrzymane!

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali wczoraj ponad 100 kierujących. Badano trzeźwość, ale nie tylko pod kątem zawartości alkoholu, ale i narkotyków. Zatrzymano 3 kierujących, u których testy narkotykowe wykazały pozytywny wynik.
Testy narkotykowe wykazały pozytywny wynik. 3 osoby w Elblągu zatrzymane!

 

Reklama

Pierwszy z zatrzymanych to 27-latek kierujący audi a3 i zatrzymany przy al. Grunwaldzkiej.  Drugi, 20-latek zatrzymany przy ul. Malborskiej a kierujący seatem. Trzeci natomiast to 27-letni mężczyzna kierujący fordem focusem. Jego policjanci zatrzymali przy ul. Powstańców Warszawskich.

U każdego z wymienionych policjanci zaobserwowali symptomy zażycia narkotyków. Stąd też decyzja o przeprowadzeniu testów. U każdego z wymienionych wykryto w organizmie amfetaminę.

Teraz odpowiedzą oni przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami na czas określony przez sąd.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

ZOBACZ WIĘCEJ NEWSÓW Z ELBLĄGA - BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 

https://bit.ly/2ZMC5cv


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Malcyk 22.08.2020 05:51
Po kresce to się siedzi w domu!

Reklama
czysty 21.08.2020 12:26
Jestam ciekaw co byście mówili gdybe jeden z tych ćpunów zabił bliską wam osobę.

COVIDpropaganda 21.08.2020 08:27
w cywilizowanym kraju za maryśkę nic nie robią a ciezkie prochy je******ać i alkohol

Xxx 21.08.2020 08:10
Na moczu to połowa komendy wyjdzie pozytywnie .

nie głupi 20.08.2020 23:16
Takie zbiorcze testowanie jest nielegalne... Dla trzech przypadków znaleźli podstawę, bo się dziwnie zachowywali... A dla pozostałych 97? Też się zachowywali jak po narkotykach? Zmierzamy do matriksa, którego sami sobie zgotujemy. Covid to pierwszy etap, później szczepionki, bezgotówkowość i kontrola internetu.

Matka 20.08.2020 15:17
Tyle tego syfu wokół nas czy ludzie nie mogą najzwyczajniej w świecie wypić sobie tylko truć się tym badziewiem normalnie wszystko chodzi teraz naćpane Ameryki im się zachciewa aż strach wychowywać teraz młodzież.

Reklama
Qwet 20.08.2020 15:46
Picie i ćpanie jedno i to samo gówno

obiektywnie 21.08.2020 10:54
Kac trwa1 dzień, zwała 2.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kekeTreść komentarza: do utylizacjiData dodania komentarza: 17.06.2025, 15:53Źródło komentarza: Motocykliści zatrzymali pijanego kierowcęAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Bo to zielona budka a one są niedobreData dodania komentarza: 17.06.2025, 14:03Źródło komentarza: Express Elbląg pyta: która lodziarnia króluje tego lata?Autor komentarza: jaaa2587Treść komentarza: A ta widoczna na zdjęciu wysepka z odstającymi krawężnikami to chyba żart projektanta. Niedługo tiry powyłamują te krawężniki, przecież tam jest za wąsko, czy kierownik budowy nie widzi błędu?!Data dodania komentarza: 17.06.2025, 13:11Źródło komentarza: Prace drogowe na ul. Okólnik w ElbląguAutor komentarza: Ale ciemnogródTreść komentarza: Dobre dobre. Gościu w sukience, który je przepiórki i niczego sobie nie żałuje będzie mi mówił co i kiedy mam jeśćData dodania komentarza: 17.06.2025, 11:12Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka JezierskiegoAutor komentarza: Ale ciemnogródTreść komentarza: Dobre dobre. Gościu w sukience, który je przepiórki i niczego sobie nie żałuje będzie mi mówił co i kiedy mam jeśćData dodania komentarza: 17.06.2025, 11:11Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka JezierskiegoAutor komentarza: ElblążaninTreść komentarza: No tak, można jeść mięsko ale daj pieniążka, bo przecież lepiej "dać rybę niż wędkę"Data dodania komentarza: 17.06.2025, 10:53Źródło komentarza: Dyspensa Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego
Reklama