-"Prosimy pamiętać, że naszym obowiązkiem przede wszystkim jest zapewnienie młodym mamom i ich nowo narodzonym dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa."
- przypomina WSZ w Elblągu.
Obecnie porody rodzinne odbywają się w asyście personelu. Natomiast już po zakończonej akcji porodowej jedna osoba wskazana przez pacjentkę może – z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych – wejść na salę porodową, zobaczyć nowo narodzone dziecko, przywitać się z jego mamą, wspólnie nacieszyć się tą wyjątkową chwilą, zrobić zdjęcia… Powinna to być krótka wizyta, trwająca około 15 – 20 minut.
Red.
ZOBACZ WIĘCEJ NEWSÓW Z ELBLĄGA - BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA








![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze