Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Atak nożem na Skrzydlatej

Wczoraj. 23 lutego w godzinach wieczornych na ulicy Skrzydlatej nieustalony do tej pory sprawca zaatakował nożem 39-letniego mężczyznę.
Atak nożem na Skrzydlatej

 

Reklama

Jak poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu 39-letni mężczyzna z urazem ręki trafił do szpitala, policja prowadzi w tej sprawie czynności polegające na ustaleniu sprawcy.

Red.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Goomiś 25.02.2020 09:20
Do pierdla z patolem!!!

Reklama
Daki 24.02.2020 23:30
Kolejny ***ony debil na ulicy

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: enedueTreść komentarza: Skoro tak twierdzisz to sam nią bądź!Data dodania komentarza: 26.07.2025, 09:37Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: elblążaninTreść komentarza: hulajnoga 20km/h a rowerzyści jeżdżą jak chcą i po chodniku i po ulicyData dodania komentarza: 24.07.2025, 22:19Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: kukuTreść komentarza: chodzenie po chodniku dla pieszych stało się NIEBEZPIECZNE ze względu na szybką jazdę ,Czekamy na pierwszą ofiarę smiertelną wsrod pieszych.Data dodania komentarza: 24.07.2025, 08:36Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: ArbuTreść komentarza: Ehh żurekData dodania komentarza: 24.07.2025, 05:28Źródło komentarza: Nowy rząd Tuska z elblążaninem. Bez Bodnara i Leszczyny. Awans SikorskiegoAutor komentarza: ArbuTreść komentarza: Ehh żurekData dodania komentarza: 24.07.2025, 05:28Źródło komentarza: Nowy rząd Tuska z elblążaninem. Bez Bodnara i Leszczyny. Awans SikorskiegoAutor komentarza: dr hab inż. Aleksander TarnowskiTreść komentarza: Gdyby ktoś jechał po chodniku niemającym homologacji motocyklem crossowym to motocykl skończy na policyjnym parkingu a kierujący w areszcie i z wnioskiem do sądu. Wobec hulajnóg niespełniających definicji UTO wystarczy zacząc stosować obowiązujące prawo i problem się sam rozwiąże, ale to oczywiście jest zbyt duże wyzwanie jak na standardy nieudolności polskiej policji.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 15:51Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głos
Reklama