Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Cinema City w Elblągu. Szyld już wisi

Zielone Tarasy czekają na otwarcie kina i mają nadzieję, iż nastąpi to już w najbliższym czasie. Multiplex Cinema City ma zostać otwarty dla klientów w Elblągu jeszcze pod koniec tego roku.
Cinema City w Elblągu. Szyld już wisi

“Uruchomienie kina jest ważnym etapem realizacji naszej strategii mającej na celu poszerzenie i wzmocnienie oferty Galerii o branżę rozrywkową i podkreślenie jej znaczenia na handlowej mapie miasta. Cinema City to nie tylko sale kinowe i filmy, ale także imprezy, wydarzenia kulturalne, targi oraz sale na wynajem. “ – mówiła nam w kwietniu Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP.

W sierpniu w media ogólnopolskie donosiły, że właściciel m.in. sieci kin Cinema City, zamierza złożyć w USA wniosek o upadłość. Do publikacji odniósł się Członek Zarządu Cinema City Poland:

"W odpowiedzi na doniesienia medialne Grupa Cineworld informuje, że wszystkie jej kina: Cinema City, Cineworld i Regal pozostają otwarte dla widzów, a my nadal zapraszamy naszych Gości do kin we wszystkich krajach. Jak ogłoszono na początku tego tygodnia, proaktywnie analizujemy opcje strategiczne, aby zapewnić solidną strukturę bilansu oraz elastyczność w dostosowywaniu się do warunków rynkowych, a proces ten pozostaje w toku. Spodziewamy się, że podjęte działania pozostaną bez wpływu na bieżącą działalność biznesową całej Grupy, w tym Cinema City. Zależy nam na naszych Klientach, ich kinowym doświadczaniu a naszym priorytetowym celem jest, aby pozostać najlepszym miejscem do przeżywania filmów" - poinformował Oldrich Kubista, Członek Zarządu Cinema City Poland.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się od razu z Zielonymi Tarasami: "nie ma żadnych zmian w procesie przegotowania powierzchni dla Cinema City w Zielonych Tarasach w Elblągu. Prace nad przygotowaniem powierzchni i jej przekazaniem trwają nadal, a otwarcie ma się odbyć zgodnie z planem. Zielone Tarasy czekają na otwarcie kina i mają nadzieję, iż nastąpi to już w najbliższym czasie" - informowano nas w sierpniu.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec teatralnej 23.09.2022 19:35
Nie chce tych neonow czerwonych, z ulicy odziezowej i blokow na ulicy teatralnej je widać bardzo mocno

Programista 23.09.2022 19:29
Nie tylko szyld, jeszcze w środku są czerwone LEDy, odkryli ta taką plandekę, że niby zakrywało to co tam robili - zajmują się salami?

Defekaliusz 12.09.2022 21:52
Po kiego czorta? Obok jest Światowid, Kolejna sprawa to, że większość aktualnych filmów jest streamowana na Netflixie, Amazonie etc. Tradycyjne chodzenie do kina umiera.

Zygmunt siódmy Wazon 14.09.2022 04:19
Żadne kinowe filmy nie są wyświetlane w tym samym czasie, jak i niedługo później, gdy wyjdą z kin. Na takievfilnyvtrzeba czekać a obrał niektorevtylkovtragiaja w obieg oficjalny do netu. Płyty maja się sprzedawacxa ludzie maja chodzić do kina.

realista 15.09.2022 12:31
Ale bzdury wypisujesz. Swiatowid to wieksozci inny rodzaj, nie Popowych filmow. A neflix jak ktos napisal, chyba nigdy nie widziales co tam jest. Tak na logike film musi zarabiac, takze jakby go puscili po streamach to by bylo po ptakach dla tego filmu.

Omijaj bżydali. 11.09.2022 14:00
Ta sieć należy do bżydala.

WON! 11.09.2022 08:16
Nie chodzę do żydowskich sklepów i kin.

Reklama