To już nasza taka elbląska tradycja ksiądz Kazimierz Klaban z parafii Dobrego Pasterza w Elblągu co finał wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując jej datki z tacy. Dlaczego to robi? Między innymi o tym rozmawiamy z księdzem Kazimierzem Klabanem.
Reklama
Data dodania:
06.09.2022 12:31
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze