Do 100 mln złotych na rozwój ma otrzymać port morski w Elblągu oraz przekazanie większości udziałów w spółce – to propozycja, którą rząd złożył władzom Elbląga. -Nasza propozycja jest propozycją rozwojową dla Elbląga. Zależy nam, by port rozwijał się i zarabiał. Mamy zielone światło od prezydenta Elbląga, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji musi on poczynić konsultacje polityczne. Jest to oczywiście zrozumiałe, chociaż samo podjęcie decyzji leży wyłącznie w gestii prezydenta Elbląga – mówi Andrzej Śliwka wiceminister aktywów państwowych, który jest gościem podcastu „Kilka pytań”.
Wiceminister Śliwka: Pogłębienie portu jest po stronie Elbląga
- www.expresselblag.pl
- 19.08.2022 13:06
Data dodania:
19.08.2022 13:06
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze