W zawodach wzięło udział ok. 160 kajakarzy, wśród nich znaleźli się również zawodnicy w elbląskich klubów UKS Silvant Kajak i Korona Elbląg. Zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia.
Mistrzostwa w Kajakarstwie, przeżyjmy to jeszcze raz. [wideo]
25 czerwca na elbląskim bulwarze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Kajakarstwie. Zawodnicy zmagali nie tylko z rywalami, ale także upałem.
- Redakcja Truso
- 04.07.2022 12:58
Data dodania:
04.07.2022 12:58
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze