"Chcieliśmy podziękować również za piękną pracę, którą od 27 lat wykonuje dla społeczności w całym kraj"
- dodaje OSP w Jegłowniku.
Jurek Owsiak na wczorajszej konferencji prasowej podziękował za akcję między innymi i w Gronowie Elbląskim:
Ludzie zebrali się, żeby zrobić serce, żeby przesłać nam życzenia. To się dzieje na naszych oczach, bo dzięki temu, ze jesteście, mówicie stanowczo nie, temu co najbardziej nam zagraża, czyli językowi nienawiści.
- mówił Jurek Owsiak.
Łukasz Nosarzewski








![Dziś w Elblągu rozpoczyna się jarmark.Co się będzie działo? [PROGRAM] Dziś w Elblągu rozpoczyna się jarmark.Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-magiczny-poczatek-elblaskiego-jarmarku-bozonarodzeniowego-co-dzis-sie-bedzie-dzialo-program-1764856320.jpg)

![W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO] W Elblągu trwa budowa hali [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-w-elblagu-trwa-budowa-hali-wideo-1764857264.jpg)



![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze