Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uderzył golfem w latarnię

Dziś, 4 sierpnia około godziny 13.30 na ulicy Bema w Elblągu pojazd marki vw golf kierowany przez 85-letniego mężczyznę uderzył w latarnię.
Uderzył golfem w latarnię

'

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak powiedział nam komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu kierujący pojazdem marki vw golf z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w latarnię. Kierowca został zabrany do szpitala.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu ustalają na miejscu szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Elblazanin 05.08.2020 14:13
I ty też będziesz dziadkiem,a tak prawda jest taka że kazdy popełnia błędy,nie wiadomo co się stało?nie ma czy mlody,czy stary!!!!!!!!!!!!!!!

Elblążanin 05.08.2020 13:30
A jak by szła Babcia z wnuczkiem ? Inni ludzie i nie była by to latarnia. Zdrowie, życie ... syn ojciec matka córka kaleka a dziadzia co ?? do więzienia ? :/ Obowiązkowe badania po 70 lub jeśli są do tego wskazania. Mniej złomu by jeździło po ulicach, więcej miejsc na parkingach. Po to są autobusy, tramwaje, taksówki.

zem 04.08.2020 17:01
Uderzył w semafor a nie latarnię

sluchacz 04.08.2020 16:47
W takim wieku juz nie powinno sie jezdzic, ,ale sa wyjatki ale to zadkosc

Lepiej autem niż z buta. 04.08.2020 16:20
I tak chłop długo jeździ.

Hary 04.08.2020 16:05
Jechał że szpitala i do niego wrócił, a tak po za tym po 70 obowiązkowe testy

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Po co wszystko ciągle przeliczać na pieniądzeData dodania komentarza: 5.12.2025, 23:21Źródło komentarza: Świąteczny Elbląg na żywo w całej Polsce. Sobotnia atrakcja na jarmarkuAutor komentarza: 1505 tedTreść komentarza: Jak można prosić redakcję rozumiem sens reklam kwestia utrzymania, ale pod filmem który publikuje Policja to już przesada. Wiele osób przewinie dalej ,co nie pomoże w rozpoznaniu. Przemyślcie proszę.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 17:22Źródło komentarza: Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzie
Reklama