-"W związku z doniesieniami medialnymi, jakoby w dniu 18.05.2020 r. Przembud Gdańsk S.A. z siedzibą w Gdańsku bezzasadnie zaprzestał realizacji robót budowlanych w ramach umowy o roboty budowlane zawartej z Inwestorem Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dnia 14.08.2018r. Wykonawca Przembud Gdańsk S.A. oświadcza, iż nie jest już zobowiązany do realizacji ww. robót budowlanych na rzecz Inwestora, zaś wszelkie podejmowane przez niego działania znajdują pełne uzasadnienie w powszechnie obowiązujących przepisach prawa."
- czytamy w komunikacie Zarządu firmy Przembud.
-"Jednocześnie mając na uwadze informacje prasowe pochodzące od Inwestora, Przembud Gdańsk S.A. z siedzibą w Gdańsku zastrzega sobie możliwość podjęcia wszelkich kroków prawnych mających na celu ochronę swojego dobrego imienia"
- dodają przestawiciele firmy Przembud.
Do tematu powrócimy.
Red.

![Tancerze z Destination Dance Studio Mistrzami Polski [GALERIA ZDJĘĆ] Tancerze z Destination Dance Studio Mistrzami Polski [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-tancerze-z-destination-dance-studio-mistrzami-polski-1775152317.jpg)






![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze