"Prosimy zwycięzców poszczególnych aukcji aby zgłaszali się po odbiór wygranych przedmiotów od dziś, 15 stycznia w godzinach 10.00 - 15.00 w SP11 przy ul. Korczaka"
- poinformował sztab WOŚP w Elblągu.
Rok temu w Elblągu w ramach WOŚP zebrano 386903,14 zł, rekord padł nie tylko w Elblągu, ale również w całym kraju:
"po wstępnym rozliczeniu sztabów, z ogromną przyjemnością, nieocenionym zachwytem i wielkim podziękowaniem możemy podać, że deklarowana na ten moment kwota 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynosi 92 143 798 zł"
- powiadomił główny sztab WOŚP
Zebrane podczas tegorocznego finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do leczenia pacjentów ze specjalistycznych szpitali dziecięcych.







![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)



![Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM] Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-na-grunwaldzkiej-zobacz-jak-do-niego-doszlo-film-1773989771.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze