Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tramwaje w Elblągu nie jeżdżą do odwołania

W niedzielę (28 czerwca) Dyspozytor Tramwajów Elbląskich poinformował o zawieszeniu kursów linii tramwajowych.
Tramwaje w Elblągu nie jeżdżą do odwołania

Zawieszenie kursowania linii tramwajowych nastąpiło od godziny 11 do odwołania.

Ma to związek z wysokimi temperaturami.

"Ze względu na wysokie temperatury, sieć napowietrzna uległa rozciągnięciu co stało się przyczyną kolejnych awarii wagonów. Ze względów bezpieczeństwa i aby uniknąć kolejnych wypadków i awarii, została podjęta decyzja o wstrzymanie ruchu na liniach tramwajowych"

- poinformował ZKM w Elblągu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama