Zawieszenie kursowania linii tramwajowych nastąpiło od godziny 11 do odwołania.
Ma to związek z wysokimi temperaturami.
"Ze względu na wysokie temperatury, sieć napowietrzna uległa rozciągnięciu co stało się przyczyną kolejnych awarii wagonów. Ze względów bezpieczeństwa i aby uniknąć kolejnych wypadków i awarii, została podjęta decyzja o wstrzymanie ruchu na liniach tramwajowych"
- poinformował ZKM w Elblągu.

Napisz komentarz
Komentarze