-"Żeby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusam, wprowadzamy od dziś stan epidemii, on daje nowe prerogatywy
- mówi Premier Mateusz Morawiecki.
-" Rząd podjął decyzję o wstrzymaniu lekcji w szkołach do czasu świąt Wielkiej Nocy"
- dodaje premier.
- "Dziś ponad 400 osób zarażonych koronawirusem, dziś ponad 50 osób zostało zarażonych, 900 osób jest hospitalizowanych. To upoważnia mnie do podpisania rozporządzenia wprowadzającego stan epidemii"
- mówi minister zdrowia.
KONFERENCJA PREMIERA NA ŻYWO
Red.

Napisz komentarz
Komentarze