W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania wstrzymuje się wykonywanie planowych zabiegów operacyjnych, badań diagnostycznych (np. gastroskopia, kolonoskopia) i specjalistycznych porad ambulatoryjnych z wyłączeniem zabiegów onkologicznych i operacji w trybie natychmiastowym i pilnym a także specjalistycznych świadczeń ambulatoryjnych i badań diagnostycznych ratujących życie.
Każdy pacjent zostanie poinformowany telefonicznie o odwołaniu operacji lub badania.
Red.

Napisz komentarz
Komentarze