Przypomnijmy, w sobotę, 24 listopada 2018 roku po godzinie 7.00 na al. Jana Pawła II w Elblągu fiat zderzył się z hondą. Kierowca tego pierwszego wysiadł z samochodu i zdążył tylko wyjąć trójkąt ostrzegawczy. Potraciło go trzecie auto, którego kierowca był nietrzeźwy. 49-latek z fiata zginął na miejscu.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji miało to miejsce na oblodzonej jezdni. 49-letni kierowca fiata siena wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z kierowcą hondy.
„Po stłuczce 49-latek wysiadł z auta, by ustawić trójkąt ostrzegawczy. Wówczas został potrącony przez nadjeżdżające bmw od strony miasta, którym kierował nietrzeźwy 35-latek. Badanie wykazało u niego 0,8 promila alkoholu w organizmie. Kierowca fiata zginął na miejscu. Z kolei kierowca hondy accord uciekł z miejsca zdarzenia”
– relacjonował nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy policji w Elblągu.
Łukasz Nosarzewski


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze