Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Elbląg na mapie bezpieczeństwa

W Elblągu odbyła się konferencja „Subregion Zalewu Wiślanego - hub odporności państwa i bezpieczeństwa obywateli, czyli filar bezpieczeństwa północno-wschodniej flanki” pod patronatem Władysława Kosiniaka-Kamysza, szefa Obrony Narodowej.
Elbląg na mapie bezpieczeństwa

Źródło: UM Elbląg

Rozmawiano m.in. o możliwościach wykorzystania naszych inwestycji w kontekście dual-use, czyli bezpieczeństwa. 

Więcej w materiale filmowym.

[WIDEO]

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama