Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ostatni dzwonek zabrzmiał. Miejskie zakończenie roku [WIDEO]

Świadectwa odebrane, nagrody wręczone i oficjalny początek wakacji. W Zespole Szkół Gospodarczych odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/2026 z udziałem uczniów, nauczycieli, rodziców oraz przedstawicieli władz miasta.
Kliknij aby odtworzyć

Uroczystość była okazją do podsumowania dziesięciu miesięcy nauki, wręczenia wyróżnień oraz podziękowań dla uczniów, nauczycieli i rodziców za wspólny rok pracy. Nie zabrakło również życzeń bezpiecznych i udanych wakacji.

Dla części młodzieży był to kolejny etap edukacji, dla absolwentów – symboliczne pożegnanie ze szkołą. Teraz przed wszystkimi dwa miesiące odpoczynku. Do szkolnych ławek uczniowie wrócą we wrześniu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama