Uroczystość była okazją do podsumowania dziesięciu miesięcy nauki, wręczenia wyróżnień oraz podziękowań dla uczniów, nauczycieli i rodziców za wspólny rok pracy. Nie zabrakło również życzeń bezpiecznych i udanych wakacji.
Dla części młodzieży był to kolejny etap edukacji, dla absolwentów – symboliczne pożegnanie ze szkołą. Teraz przed wszystkimi dwa miesiące odpoczynku. Do szkolnych ławek uczniowie wrócą we wrześniu.
Napisz komentarz
Komentarze