Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jechał do domu z pracy. Miał 2 promile i przewrócił się na elektrycznym rowerze

Interwencja policjantów na ulicy Niskiej rozpoczęła się od zgłoszenia dotyczącego rowerzysty, który miał przewrócić się i prawdopodobnie zasłabnąć. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, szybko okazało się, że przyczyna zdarzenia była zupełnie inna.
Jechał do domu z pracy. Miał 2 promile i przewrócił się na elektrycznym rowerze

Źródło: KMP Elbląg

Mężczyzna poruszał się rowerem elektrycznym. Podczas rozmowy z policjantami tłumaczył, że wracał do domu z pracy.

– Gdzie pan jechał w takim stanie? – zapytali funkcjonariusze.

– Do domu... z pracy – odpowiedział rowerzysta.

Już po chwili policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu.

Badanie alkotestem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Sytuacja zakończyła się na mandacie w wysokości 2500 złotych. 

- poinformował nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama