Mężczyzna poruszał się rowerem elektrycznym. Podczas rozmowy z policjantami tłumaczył, że wracał do domu z pracy.
– Gdzie pan jechał w takim stanie? – zapytali funkcjonariusze.
– Do domu... z pracy – odpowiedział rowerzysta.
Już po chwili policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu.
Badanie alkotestem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Sytuacja zakończyła się na mandacie w wysokości 2500 złotych.
- poinformował nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Napisz komentarz
Komentarze