W czwartek i piątek w porcie w Elblągu odbywają się ćwiczenia wojskowe. W związku z tym nad miastem mogą pojawiać się wojskowe śmigłowce, mogą być słyszalne huki, a na rzece Elbląg można zauważyć okręt uczestniczący w manewrach.
"To zaplanowane działania szkoleniowe w ramach ćwiczeń „DZIELNY DZIK”. Proszę zachować spokój i nie niepokoić się zwiększoną aktywnością służb oraz wojska"
- poinformował Prezydent Elbląga Michał Missan.




Napisz komentarz
Komentarze