Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czemu nad Elblągiem latają wojskowe śmigłowce?

Takie pytanie otrzymaliśmy dziś (25 czerwca) od jednego z Czytelników. Jak się okazuje wynika to z wosjkowych ćwiczeń, któe odbywają się na terenie naszego miasta.
Czemu nad Elblągiem latają wojskowe śmigłowce?

Źródło: UM Elbląg

W czwartek i piątek w porcie w Elblągu odbywają się ćwiczenia wojskowe. W związku z tym nad miastem mogą pojawiać się wojskowe śmigłowce, mogą być słyszalne huki, a na rzece Elbląg można zauważyć okręt uczestniczący w manewrach.

"To zaplanowane działania szkoleniowe w ramach ćwiczeń „DZIELNY DZIK”. Proszę zachować spokój i nie niepokoić się zwiększoną aktywnością służb oraz wojska"

- poinformował Prezydent Elbląga Michał Missan.

Miasto Elbląg
Miasto Elbląg
Miasto Elbląg
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama