Orszak Trzech Króli rozpoczął się w Elblągu na Placu Jagiellończyka o godzinie 13.00. Elblążanie przeszli ulicami: 12 Lutego, Armii Krajowej, Garbary i Starym Rynkiem.
Polski Orszak Trzech Króli zaliczany jest do największych ulicznych jasełek na świecie. Polega na przejściu ulicami dzieci i królów, którzy zmierzają do Stajenki, aby pokłonić się Jezusowi.
Poniżej zdjęcia.
Red.
![Ulicami Elbląga przeszedł Orszak Trzech Króli [ZDJĘCIA] Ulicami Elbląga przeszedł Orszak Trzech Króli [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-ulicami-elblaga-przeszedl-orszak-trzech-kroli-zdjecia-1644490767.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze