Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Znaleziono telefon

Mieszkanka Elbląga oddała policjantom telefon, który znalazła na początku grudnia na parkingu przy ul. Królewieckiej 118.
Znaleziono telefon

 

Osoba, która jest jego właścicielem proszona jest o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 17 07 i odbiór telefonu z komendy przy ul. Tysiąclecia 3.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

nyga 31.12.2019 22:49
***j ci w dd nugusie

***opal 31.12.2019 08:12
wyebane kuwa ide sie napic

Llllll 30.12.2019 16:08
Ten telefon miał utui i blokadę telefonu

Piotr 30.12.2019 13:19
Tak ciezko policjanta po nr imei znalesc wlasciciela lub odebrac gdy ktos dzwoni i dowiedziec sie kto jest wlascicielem

Piotr Dzbanek 30.12.2019 16:34
po IMEI znaleźć właściciela, o kyrie eleison jaki dzban

Reklama