Wypadek miał miejsce w minioną sobotę pod Pasłękiem. Pociąg relacji Elbląg – Olsztyn śmiertelnie potrącił 34-letnią kobietę. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragedii. Ponadto na naszych drogach kierowcy spowodowali 25 kolizji. Nie było wypadków samochodowych.
Byli z kolei pijani. Dwóch kierujących jechało „na podwójnym gazie”. Niechlubny rekordzista jechał oplem mając blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w miejscowości Młynary. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg









![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze