Witold Wróblewski, prezydent Elbląga, składa wszystkim mieszkańcom zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
Życzenia świąteczne -Witold Wróblewski, prezydent Elbląga
- www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
- 20.12.2019 11:22 (aktualizacja 19.09.2023 11:15)
Data dodania:
20.12.2019 11:22
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama