[WIDEO]
100% wpływów z projektu przeznaczone jest leczenie i rehabilitację i Kacperka z Elbląga.
Kacperek przyszedł na świat z ciężką wadą genetyczną RASA1, która spowodowała u niego bardzo groźną malformację tętniczo-żylnej tylnego dołu czaszki. To wada naczyniowa, która już od pierwszych chwil zagrażała jego życiu!
Już w pierwszym miesiącu życia mój syn przeszedł zabieg embolizacji, żeby przeżyć. Gdy miał zaledwie pięć miesięcy, jego stan gwałtownie się pogorszył. Kacperek został wprowadzony w śpiączkę i spędził w niej cały miesiąc. To był miesiąc niepewności, strachu, modlitwy, błagania o cud.
Kacperek przeżył, ale choroba odcisnęła na nim ogromne piętno. Ma niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Do dziś nie mówi, jest pampersowany, nie potrafi zadbać o żadną ze swoich potrzeb.
![Raperzy dla elblążanina. Zobacz teledysk [WIDEO] Raperzy dla elblążanina. Zobacz teledysk [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-raperzy-dla-elblazanina-zobacz-teledysk-wideo-1766078453.jpg)
![Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO] Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-drony-nad-elblagiem-syreny-i-akcja-sluzb-wideo-1777378245.png)










Napisz komentarz
Komentarze