W festiwalu wzięło udział 165 filmów z 35 krajów. Jury składało się z 21 osób związanych z filmem, kulturą i turystyką z całego świata. Autor produkcji Tomasz Walczak od dawna nosił się z zamiarem realizacji filmu o poszukiwaniu skarbów. To właśnie Elbląg, pełen historii, tajemnic i legend, stał się dla niego inspiracją. Tak powstał film, którego motywem przewodnim są miejskie opowieści i ukryte skarby.
Echa Legendy to nie tylko materiał promocyjny, ale także zaproszenie do ponownego odkrywania Elbląga przez jego mieszkanki i mieszkańców. To ważny element polityki budowania lokalnej tożsamości i dumy z miejsca, w którym żyjemy.
Więcej w materiale filmowym.
[WIDEO]
![Film o Elblągu zwycięża w Portugalii [WIDEO] Film o Elblągu zwycięża w Portugalii [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-film-o-elblagu-zwycieza-w-portugalii-wideo-1763031149.jpg)
![Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-spiewal-z-dawidem-kwiatkowskim-galeria-zdjec-1777752225.jpg)
![Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-w-bialo-czerwonych-barwach-tak-mieszkancy-uczcili-dzien-flagi-galeria-zdjec-1777719257.jpg)

![Magiczna Brama Czasu znika już za chwilę [FOTO] Magiczna Brama Czasu znika już za chwilę [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-magiczna-brama-czasu-znika-juz-za-chwile-foto-1777707582.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze