Kornelia od lat związana jest ze Studiem Artystycznym Katarzyny Panicz „Szalone” i „Szalone Małolaty”. To tam rozpoczęła swoją muzyczną drogę i rozwijała talent. Wielu elblążan pamięta ją jeszcze z programu „The Voice Kids”, gdzie jako 12-latka porwała publiczność wykonaniem piosenki Bon Jovi.
„Kornelia rosła razem z nami, dojrzewała i ćwiczyła – dziś jest w pełni świadomą artystką. Zawsze przygotowana, uśmiechnięta, pełna pasji. To dla nas ogromne wzruszenie patrzeć, jak rozwija skrzydła” – podkreśla Studio Artystyczne „Szalone” i „Szalone Małolaty”.
W wakacje Kornelia była gościem studia Truso.tv i Express Elbląg, gdzie nagrała wraz z Patrycją Monetą utwór „Wakacje lecimy”. Teraz czas na kolejny ważny krok – występ na jednej z największych scen muzycznych w Polsce.
Dziś wieczorem Kornelia stanie przed trenerami „The Voice of Poland” i spróbuje zdobyć miejsce w ich drużynie. To wielki moment nie tylko dla niej, ale też dla wszystkich, którzy od lat obserwują jej rozwój.
Czy uda jej się odwrócić fotele jurorów i przejść do kolejnego etapu? Przekonamy się już o 20:30.












Napisz komentarz
Komentarze