Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Bażantarnia Jump&Run – miesiąc do zawodów

Już tylko miesiąc pozostał do kultowych zawodów Bażantarnia Jump&Run. Trwa wielkie odliczanie do imprezy, która odbędzie się w niedzielę, 7 września. Zapewnij sobie miejsce na zawodach i zapisz się już teraz!
Bażantarnia Jump&Run – miesiąc do zawodów

Autor: MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie zaprasza wszystkich miłośników biegów z przeszkodami na czwartą edycję zawodów Bażantarnia Jump&Run. W tym roku impreza odbędzie się 7 września. To coroczne sportowe wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Start, meta oraz całe miasteczko zawodów będzie mieściło się na polanie z wiatami, w Parku Miejskim Bażantarnia. To piękny, zielony teren, z którego na co dzień bardzo chętnie korzystają mieszkańcy Elbląga i przyjezdni. I to właśnie tutaj rozstawione zostaną dmuchane tory przeszkód, które dostarczą wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i zabawy. Wydarzeniem towarzyszącym będzie festyn „Wybierz sport, nie nałogi”, który promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.  

Zawody Bażantarnia Jump&Run rozegrają się na dystansie 1,5 km (Bieg Junior oraz Bieg Family) oraz na 2,5 km (Bieg Classic) w poszczególnych kategoriach:

Bieg Junior – dzieci: 6-10 lat oraz 11-16 lat;
Bieg Family – dzieci i młodzież: 4-15 lat + opiekun;
Bieg Classic – open: od 16 lat.

W Biegu Junior i Family na zawodników będzie czekać 7 przeszkód, a w Biegu Classic 10 dmuchańców. Każdy uczestnik, który ukończy zawody otrzyma pamiątkowy medal.

ZAPISY 

Zgłoszenia na zawody Bażantarnia Jump&Run przyjmowane są do 3 września lub do wyczerpaniu limitu za pośrednictwem strony internetowej elektronicznezapisy.pl. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu opłaty startowej zawodnik będzie umieszczony na liście uczestników. Przypominamy, że sam zapis nie gwarantuje udziału w zawodach i nie rezerwuje miejsca na liście startowej.

Wszystkie szczegóły dotyczące zawodów znajdują się w regulaminie, stronie www.mosir.elblag.eu oraz mediach społecznościowych MOSiR Elbląg. 

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej, emocjonującej zabawy w Bażantarni!

Organizatorzy: Prezydent Elbląga Michał Missan i MOSiR Elbląg.

Sponsor główny: ML Polyolefins i Stella Green.

Sponsorzy strategiczni: Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Salon Łazienkowy Awangarda
Sponsorzy i Partnerzy: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Centrum Handlowe Ogrody, Stacja Paliw MOYA, RTS Elbląg.

Tekst i fot. MOSiR

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Gdzie mozna sie zapisywac na takie spotkanie?Data dodania komentarza: 7.12.2025, 18:45Źródło komentarza: Biznes przy jednym stole – elbląscy przedsiębiorcy rozmawiali o wyzwaniach i szansachAutor komentarza: choryTreść komentarza: Pytanie, jak mają się poruszać osoby niepełnosprawne, osoby po operacjach, które muszą jechać na zmianę opatrunku a samochód jest jedynym środkiem komunikacji? Czy organizator przewidział procedurę ?Data dodania komentarza: 6.12.2025, 19:17Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Było to w październiku a mamy grudzień dopiero poszukujecie . 🫣Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:41Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Po co wszystko ciągle przeliczać na pieniądzeData dodania komentarza: 5.12.2025, 23:21Źródło komentarza: Świąteczny Elbląg na żywo w całej Polsce. Sobotnia atrakcja na jarmarkuAutor komentarza: 1505 tedTreść komentarza: Jak można prosić redakcję rozumiem sens reklam kwestia utrzymania, ale pod filmem który publikuje Policja to już przesada. Wiele osób przewinie dalej ,co nie pomoże w rozpoznaniu. Przemyślcie proszę.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 17:22Źródło komentarza: Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadków
Reklama