Policjant i policjantka byli po służbie. Robiąc zakupy, zauważyli mężczyznę, który wkłada do torby alkohol i po chwili wychodzi ze sklepu. Małżeństwo wyszło za nim ze sklepu i go zatrzymało.
54-letni mężczyzna miał w torbie 4 butelki alkoholu o wartości 720 złotych. Dodatkowo okazało się, że wobec niego w Komisariacie Policji w Pasłęku, toczy się już postępowanie, ponieważ od połowy marca miał on dokonywać właśnie kradzieży alkoholu w sklepach samoobsługowych.
W piątek zaraz po zatrzymaniu usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży, ponieważ zostały one potraktowane jako tzw. czyn ciągły czyli przestępstwo a nie wykroczenie.
Teraz 54-latek odpowie za swoje czyny przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze