Magda Gessler zjawiła się dziś w Elblągu po godzinie 17.00, około godziny 17.30 weszła na scenę i zatańczyła dla wszystkich, którzy zjawili się pod sceną na Starym Mieście.
Magda Gessler osobiście nakładała lody elblążanom, była również szansa na autograf oraz pamiątkowe zdjęcie.
Poniżej zdjęcia z wizyty Magdy Gessler na Starym Mieście w Elblągu.
Łukasz Nosarzewski
![Magda Gessler spotkała się z elblążanami na Starym Mieście! [ZOBACZ ZDJĘCIA] Magda Gessler spotkała się z elblążanami na Starym Mieście! [ZOBACZ ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-magda-gessler-spotkala-sie-z-elblazanami-na-starym-miescie-zobacz-zdjecia-1644488980.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze