1) zrób sobie zdjęcie z lodami Magdy Gessler,
2) wrzuć fotkę na tle miasta na swój facebook lub instargram z #ICEQUEENMAGDAGESSLER
Wyniki konkursu ogłosimy na fanpage @ICEQUEENMAGDAGESSLER na facebooku i na instargramie już 13 września!
Red.

1) zrób sobie zdjęcie z lodami Magdy Gessler,
2) wrzuć fotkę na tle miasta na swój facebook lub instargram z #ICEQUEENMAGDAGESSLER
Wyniki konkursu ogłosimy na fanpage @ICEQUEENMAGDAGESSLER na facebooku i na instargramie już 13 września!
Red.
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze