-"W związku z 80 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej w dniu 1 września o godzinie 12.00 zostaną aktywowane syreny alarmowe"
- poinformowało Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu.
Red.

Autor: fot. pixabay/ilustracja do tekstu
-"W związku z 80 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej w dniu 1 września o godzinie 12.00 zostaną aktywowane syreny alarmowe"
- poinformowało Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu.
Red.
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze