Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na ul. Kochanowskiego w dniu 18.12.2024 r. pomiędzy godz. 17:38, a 19:30, gdzie NN kierujący NN pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki Lexus. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie tel. 47 734 15 17.
Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na Placu Dworcowym w dniu 23.12.2024 r. pomiędzy godz. 14:40, a 15:30, gdzie NN kierujący NN pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki KIA Sportage. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie tel. 47 734 15 17.
Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na ul. Bałuckiego 11B w dniu 23.12.2024 r. około godz. 16:30, gdzie NN kierujący NN pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki Volkswagen. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie tel. 47 734 15 17.
JS



![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze