Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rejs z Gdańska do Krynicy Morskiej

Statek Elwinga serdecznie zaprasza na Rejs Konesera na trasie Gdańsk – Krynica Morska w niedzielę, 25 sierpnia 2019.
Rejs z Gdańska do Krynicy Morskiej

Rejs konesera to całodzienna wycieczka po głównych rzekach Żuław Wiślanych. Warto się w nią wybrać, aby poznać historię i przyrodę wyjątkowej krainy delty Wisły. Podczas rejsu można obejrzeć unikalne w Polsce zabytki hydrotechniczne, takie jak mosty zwodzone, obrotowe, pontonowe, śluzy czy przepompownie.

Reklama

W cenę biletu wliczony jest poranny transport z Krynicy Morskiej do Gdańska, dwudaniowy obiad na pokładzie statku oraz opieka przewodnia podczas rejsu.

Trasa rejsu:

Rzeka Motława:

  • Nabrzeże portowe Głównego Miasta w Gdańsku (ul. Wartka) – początek rejsu

Wisła Martwa:

  • śluza Przegalina

  • most zwodzony w Sobieszewie

  • most wantowy w Gdańsku

  • Most Siennicki w Gdańsku

Rzeka Szkarpawa:

  • przepompownia Osłonka

  • mosty zwodzone w Rybinie

  • most obrotowy kolejki wąskotorowej w Rybinie

  • śluza Gdańska Głowa

Zalew Wiślany:

  • „Ujście Nogatu” – rezerwat przyrody

  • Widoczny przekop Mierzei Wiślanej

Rejs kończy się w Krynicy Morskiej na molo spacerowym.


Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów. Szczegóły na stornie: www.elwinga.pl/kup-bilet/

Biuro statku Elwinga

ul. Stary Rynek 54-59, Elbląg

t: 55 611 66 99

 e: biuro@elwinga.pl

 

 

 

 

----- artykuł sponsorowany -----

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: niesądzeTreść komentarza: to że lewak wygrał w tym miescie to rozumiem. ale zastanawia mnie fakt jak o 21 znali już wyniki wyborów przypadek?Data dodania komentarza: 21.05.2025, 22:38Źródło komentarza: Frekwencja i wyniki w ElbląguAutor komentarza: BilbordTreść komentarza: Ciekawe. Chętnych pewnie nie zabraknie do badań. Już widzę te teksty:byłem pierwszy, jestem stary i bardziej mi się należy.Data dodania komentarza: 21.05.2025, 18:20Źródło komentarza: Festyn, koncert oraz bezpłatne badania. Przed nami Elbląskie Dni ZdrowaAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Panie "Yux", z tej całej Pańskiej wypowiedzi, to zrozumiałem tylko "Etc,etc,etc.". Reszta to jakieś pomieszanie z poplątaniem, od lasa do sasa. No, nie wyrabiam, nie rozumiem, ja się poddaję. O co chodzi?Data dodania komentarza: 21.05.2025, 12:23Źródło komentarza: Sławomir Mentzen zareagował na słowa Andrzeja ŚliwkiAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Od Kiedy czy od kiecy O co tu chodzi z tym słownictwem Czyżby Sztuczną inteligencja wciskała swoje zdanie czyli parę groszyData dodania komentarza: 21.05.2025, 10:31Źródło komentarza: 800 plus po nowemu. Sprawdź od kiecy i co się zmieniAutor komentarza: YuxTreść komentarza: Chyba tylko ktoś nie rozgarniety,moze glosowac na kogos ,kto zdejmuje krzyże i walczy z Kosciołem,jest za drastyczną aborcja ,chce wyjscia z NATO i jest za wyjsciem wojsk amerykanskich z Polski,likwidacją zlotego,za zielonym kafem,za sciaganiem nielegalnych migrantów,za Mercosurem i co za tym idzue likwidacją rolnuctwa Polskiegi,za likwidacją kopalń,za wprowadzaniem ideologi lgbt w przedszkolach i szkołach i deprawacji dzieci,za wysłaniem żolnierzy Polskich na Ukrainę.Etc,etc,etc.Data dodania komentarza: 20.05.2025, 23:41Źródło komentarza: Sławomir Mentzen zareagował na słowa Andrzeja ŚliwkiAutor komentarza: pacjentkaTreść komentarza: każdy chętny to za dużo powiedziane. ja byłam tam kilka minut po 10 to czekałam w kolejce do 16., czyli 6 godzin czekania na dworze bez ławki koszmar dla chorych a bardzo dużo nie dostało się w ogóle..Data dodania komentarza: 20.05.2025, 21:11Źródło komentarza: Fura Zdrowia zaparkowała przed elbląskim szpitalem
Reklama