24-latek jadąc osobowym Audi wyprzedził inny pojazd, sygnalizujący zamiar skrętu w lewo, a to wszystko przed przejściem dla pieszych.
Reklama
24-latek ukarany przez policjantów z Pasłęka 2 mandatami łącznie na 5000 złotych.
Dodatkowo funkcjonariusze policji sporządzili wniosek do sądu o ukaranie 24-latka, bowiem kierował, nie mając uprawnień.
[WIDEO]
ŁN








![Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO] Przeleciał przez rondo i... wiadukt na Zatorze [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-na-wiadukcie-wideo-1760720360.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-1761413226.jpg)

![Nie ta mapa, panowie. Policja szuka uczestników „strzelaniny” przy Ogrodach [WIDEO] Nie ta mapa, panowie. Policja szuka uczestników „strzelaniny” przy Ogrodach [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-nie-ta-mapa-panowie-policja-szuka-uczestnikow-strzelaniny-przy-ogrodach-wideo-1762437172.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze