Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oni zostali dyrektorami szkół

W piątek Prezydent Michał Missan wraz z Wiceprezydentem Piotrem Kowalem uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorami elbląskich placówek oświatowych. Spotkanie było okazją do rozmów na temat wyzwań związanych z oświatą, w tym między innymi dotyczących poprawy infrastruktury i dostępności placówek.
  • Źródło: UM w Elblągu
Oni zostali dyrektorami szkół

Podczas spotkania Prezydent wręczył również powierzenia 13 dyrektorom elbląskich szkół i przedszkoli na nową kadencję.

Reklama

Powierzenia otrzymało troje dyrektorów, którzy po raz pierwszy będą pełnić tę funkcję i 10, którzy wygrali konkursy na kolejną kadencję. Są to:

Przedszkole nr 8 – Magdalena Jurczyk

Szkoła Podstawowa nr 9 – Grzegorz Amulewicz

Szkoła Podstawowa nr 15 – Marzena Szlitter

Przedszkole nr 3 – Kornelia Dobies

Przedszkole nr 6 – Dorota Szepczyńska

Przedszkole nr 21 – Dorota Chechłowska

Przedszkole nr 29 – Małgorzata Gałuszewska

Szkoła Podstawowa nr 8 – Alicja Bałchan

Szkoła Podstawowa nr 16 – Izabela Milusz

Szkoła Podstawowa nr 19 – Beata Giedrojć

Szkoła Podstawowa nr 25 – Małgorzata Pawlikowska

II Liceum Ogólnokształcące – Agnieszka Jurewicz

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 – Leszek Iwańczuk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: enedueTreść komentarza: Skoro tak twierdzisz to sam nią bądź!Data dodania komentarza: 26.07.2025, 09:37Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: elblążaninTreść komentarza: hulajnoga 20km/h a rowerzyści jeżdżą jak chcą i po chodniku i po ulicyData dodania komentarza: 24.07.2025, 22:19Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: kukuTreść komentarza: chodzenie po chodniku dla pieszych stało się NIEBEZPIECZNE ze względu na szybką jazdę ,Czekamy na pierwszą ofiarę smiertelną wsrod pieszych.Data dodania komentarza: 24.07.2025, 08:36Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głosAutor komentarza: ArbuTreść komentarza: Ehh żurekData dodania komentarza: 24.07.2025, 05:28Źródło komentarza: Nowy rząd Tuska z elblążaninem. Bez Bodnara i Leszczyny. Awans SikorskiegoAutor komentarza: ArbuTreść komentarza: Ehh żurekData dodania komentarza: 24.07.2025, 05:28Źródło komentarza: Nowy rząd Tuska z elblążaninem. Bez Bodnara i Leszczyny. Awans SikorskiegoAutor komentarza: dr hab inż. Aleksander TarnowskiTreść komentarza: Gdyby ktoś jechał po chodniku niemającym homologacji motocyklem crossowym to motocykl skończy na policyjnym parkingu a kierujący w areszcie i z wnioskiem do sądu. Wobec hulajnóg niespełniających definicji UTO wystarczy zacząc stosować obowiązujące prawo i problem się sam rozwiąże, ale to oczywiście jest zbyt duże wyzwanie jak na standardy nieudolności polskiej policji.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 15:51Źródło komentarza: Wypadki na hulajnogach w Elblągu. Policja zabrała głos
Reklama