W dniach 24-25 czerwca odbyły się w Bydgoszczy eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, z których wszyscy zawodnicy WKS Flota Elbląg wrócili z miejscami na podium.
Złoty medal w karabinie pneumatycznym wywalczył Mateusz Stalmirski (15 l). Srebro w pistolecie pneumatycznym zdobył Maciej Pietrzak (14 l) a brąz w karabinie sportowym otrzymała Wiktoria Gabis (16 l).
"Jestem bardzo zadowolony z występu naszych strzelców" - mówi Jerzy Domeracki, trener i prezes klubu WKS Flota Elbląg. "Sukcesy napawają entuzjazmem przed kolejnymi zawodami, do których właśnie się przygotowujemy. Będą to mistrzostwa międzywojewódzkie oraz mistrzostwa Polski. Obecnie pracujemy również z grupą jeszcze młodszych zawodników, którzy wykazują duże zaangażowanie w uprawianiu wyczynowego strzelectwa sportowego. Liczę na ich potencjał i wyniki w kolejnych sezonach" - dodaje Domeracki.
Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na treningi, które odbywają się na strzelnicy przy ul. Junaków 2 w Elblągu.
WKS Flota Elbląg


![Ruszyła 13. edycja jarmarku SztukaTerria [GALERIA ZDJĘĆ] Ruszyła 13. edycja jarmarku SztukaTerria [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-ruszyla-13-edycja-jarmarku-sztukaterria-1765712566.jpg)






![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze