W czwartek, 25 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Słonecznej odbył się Festiwal Kwiatów pod hasłem „Rośliny łączą pokolenia. Poniżej materiał filmowy z tego wydarzenia.
[WIDEO]
AG
W czwartek, 25 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Słonecznej odbył się Festiwal Kwiatów pod hasłem „Rośliny łączą pokolenia. Poniżej materiał filmowy z tego wydarzenia.
[WIDEO]
AG
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze