Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 48-latek był poszukiwany do odbycia kary za kradzież.
48-letni mężczyzna ma do dobycia 15 dni w zakładzie karnym.
Łukasz Nosarzewski

Autor: Ilustracja do tekstu
Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 48-latek był poszukiwany do odbycia kary za kradzież.
48-letni mężczyzna ma do dobycia 15 dni w zakładzie karnym.
Łukasz Nosarzewski
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze