Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Iwona Elżbieta Łuczak: nowa perspektywa dla Elbląga

W nadchodzących wyborach do Rady Miasta Elbląga, przed nami szansa na wprowadzenie świeżego powiewu zmian, które mogą zasadniczo poprawić jakość życia mieszkańców. Iwona Elżbieta Łuczak, z wykształcenia prawniczka i doświadczona specjalistka ds. prawno-administracyjnych, jest kandydatką, która dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i pasji może przyczynić się do rozwoju naszego miasta na wielu płaszczyznach.
Iwona Elżbieta Łuczak: nowa perspektywa dla Elbląga

Iwona Elżbieta Łuczak przedstawia konkretne propozycje, mające na celu poprawę jakości życia w naszym mieście, oparte na solidnym doświadczeniu zawodowym i społecznym. Oto kluczowe obszary, na których zamierza skupić swoją uwagę:

Wsparcie prawne i psychologiczne: Inicjatywa bezpłatnego wsparcia dla samotnych rodziców, ofiar przemocy domowej jest odpowiedzią na potrzeby społeczne i osobiste kryzysy, z jakimi zmaga się wiele osób. Dzięki temu krokowi, mieszkańcy znajdą potrzebne oparcie i pomoc w przezwyciężaniu trudności.

Rozwój przestrzeni publicznych: Projekt placu zabaw z parkiem na Zawodziu to szansa na stworzenie przestrzeni, która stanie się sercem lokalnej społeczności – miejscem spotkań, odpoczynku i aktywności na łonie natury. To inwestycja w przyszłość, pokazująca, jak ważna jest integracja mieszkańców oraz dbałość o ich dobre samopoczucie.

Atrakcje turystyczne i kulturalne: Festiwal Wikingów, nawiązujący do historii regionu, ma szansę stać się wyjątkową atrakcją, przyciągającą zarówno mieszkańców, jak i turystów. To sposób na ożywienie lokalnej gospodarki i promocję Elbląga jako miejsca z bogatą ofertą kulturową.

Infrastruktura i komunikacja: Propozycje dotyczące rozbudowy infrastruktury okołoportowej, modernizacji sieci komunikacji miejskiej, a także poprawy dostępności i estetyki przestrzeni publicznych odzwierciedlają dążenie do stworzenia miasta przyjaznego mieszkańcom i zapraszającego do odwiedzin.

Inicjatywy społeczne: Programy wsparcia dla osób starszych, niepełnosprawnych, oraz inicjatywy aktywizujące osoby zagrożone wykluczeniem pokazują, że priorytetem dla Iwony Elżbiety Łuczak jest troska o każdego mieszkańca, bez wyjątku.

Wybierając Iwonę Elżbietę Łuczak na radną, głosujemy za Elblągiem, który stawia na rozwój, integrację społeczną i poprawę jakości życia. Jej program to nie tylko obietnice, ale przede wszystkim zobowiązanie do działania w interesie wszystkich mieszkańców. Głos na Iwonę Elżbietę Łuczak to krok w stronę lepszego, bardziej otwartego i wspierającego się Elbląga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--Materiał sfinansowany przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA--


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Było to w październiku a mamy grudzień dopiero poszukujecie . 🫣Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:41Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Po co wszystko ciągle przeliczać na pieniądzeData dodania komentarza: 5.12.2025, 23:21Źródło komentarza: Świąteczny Elbląg na żywo w całej Polsce. Sobotnia atrakcja na jarmarkuAutor komentarza: 1505 tedTreść komentarza: Jak można prosić redakcję rozumiem sens reklam kwestia utrzymania, ale pod filmem który publikuje Policja to już przesada. Wiele osób przewinie dalej ,co nie pomoże w rozpoznaniu. Przemyślcie proszę.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 17:22Źródło komentarza: Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w Elblągu
Reklama