Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Elblążanie rozbili bank w Voice Kids!

Trwa 7 edycja telewizyjnego talent show The Voice Kids, dziś (2 marca) na telewizyjnej scenie wystąpiła fantastyczna czwórka z Elbląga: Hubert Sartanowicz, Julia Anuszek, Maja Rzepiela oraz Agata Deja. Jak im poszło?
Elblążanie rozbili bank w Voice Kids!

Choć Agata Deja zawsze śpiewa ze swoją siostrą w duecie, w wersji solo na scenie the Voice Kids poradziła sobie wyśmienicie. Agatka dołączyła do grupy słodziaków cioci Cleo.

Reklama
fot. Voice Kids/Facebook

Julia Anuszek - nazywana wulkanem energii - charyzmatyczna, jedyna i niepowtarzalna trafiła również do drużyny Cleo.

fot. The Voice Kids/Facebook

Hubert Sartanowicz odwrócił wszystkie fotele. Wspaniały warsztat wokalny i sceniczny zagwarantował Hubertowi miejsce w drużynie Tomsona i Barona.

Voice Kids/Facebook

Następnie na scenę wyszła Maja Rzepiela, która niestety nie odwróciła żadnego fotela, ale miała okazję zaśpiewać z wszystkimi trenerami od których usłyszała:

"Ale było w tym energii, swoim głosem mnie nabrałaś, myślałem że jesteś młodsza, a to zaleta" - mówił Tomson.

"Tyle razy ja nie wygrałam, że powinnam się już dawno zapaść pod ziemię, ale to mi tylko dawało siłę, czasami się to zdarza, musisz być cierpliwa, poza tym masz feeling i piękną barwę głosów" - mówiła z kolei Natasza Urbańska.

"Masz tyle radości w sobie, podzielisz się tą radością z nami jeszcze? - zapytała Cleo - proponując aby zaśpiewać piosenkę jeszcze raz, po czym na scenę do Mai dołączyli wszyscy trenerzy.

Przypomnijmy, że poprzednią 6 edycję programu The Voice Kids wygrała elblążanka - Martyna Gąsak.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ATreść komentarza: To nie było "samobójstwo rozszerzone!!! To było MORDERSTWO i SAMOBÓJSTWO!Data dodania komentarza: 18.08.2025, 13:28Źródło komentarza: Tragedia przy ul. Akacjowej. Osierocone rodzeństwo apeluje o wsparcieAutor komentarza: ETreść komentarza: Szkoda, że nie ma zbiórki w internecie na pomagam czy coś Moi rodzice tam kupowali u Pani książki i choć nie mieszkam w Elblągu chciałabym wesprzeć choć przelewem na zbiórkęData dodania komentarza: 17.08.2025, 22:32Źródło komentarza: Kiedyś stało się u Niej w kolejce po podręczniki. Dziś Ona czeka na nasze wsparcieAutor komentarza: CynikTreść komentarza: Niby ok ale ile będzie złośliwych donosów ?? . W tym momencie ile czasu i kosztów ze sprawdzeniem czy to prawda.Data dodania komentarza: 17.08.2025, 22:22Źródło komentarza: Krzyki, płacz dziecka, awantury? Możesz pomóc, nie podając nazwiskaAutor komentarza: dr Josef StrosmajerTreść komentarza: Możesz, zawsze 3 zdrowaśki uzdrowią sytuację, a jak nie to demon tam, wstępuje i trzeba egzorcysty, a wtedy już nie możesz pomóc!Data dodania komentarza: 17.08.2025, 21:31Źródło komentarza: Krzyki, płacz dziecka, awantury? Możesz pomóc, nie podając nazwiskaAutor komentarza: YacaTreść komentarza: Pan dej, pan dej! Umiesz życ, żyj za swojeData dodania komentarza: 17.08.2025, 21:29Źródło komentarza: Tragedia przy ul. Akacjowej. Osierocone rodzeństwo apeluje o wsparcieAutor komentarza: YacaTreść komentarza: A pogrzeb rodziców ogarnia koszty zus, no jeśli nie to opieka społeczna poichowa w standardzie, bo ma taki obowiązek.Data dodania komentarza: 17.08.2025, 21:10Źródło komentarza: Tragedia przy ul. Akacjowej. Osierocone rodzeństwo apeluje o wsparcie
Reklama