Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Julka, Agatka i Hubert - Elbląg znów podbije The Voice Kids?!

Ruszyła 7. edycja telewizyjnego talent show - „The Voice Kids”. Już 2 marca w tegorocznej edycji tego programu wystąpi trójka dzieci z Elbląga - Julka, Agatka i Hubert.
Julka, Agatka i Hubert - Elbląg znów podbije The Voice Kids?!

Autor: Archiwum prywatne

Julia Anuszek ma 11 lat, ze studiem artystycznym "Szalone" i "Szalone Małolaty" jest związana od ponad 3 lat -"Julka ma już za sobą pierwsze sukcesy, rok temu roku została finalistką Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Również w tamtym roku zdobyła nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Gdynia Open. Jest bardzo bystrą i niezwykle utalentowaną wokalnie dziewczynką, do tego bardzo pracowitą i systematyczną, co widać na zajęciach" - mówi w rozmowie z nami Katarzyna Panicz.

2 marca zobaczymy również drugą dziewczynkę z Elbląga, która jest także pod skrzydłami Studia Artystycznego "Szalone" i "Szalone Małolaty" - "Agatka Deja  jest u nas już 5 lat, przyszła do nas jak miała 6 lat i uczy się u nas razem ze swoją starszą siostrą.  Agatka 2 lata temu zdobyła pierwszą nagrodę - "Złoty Aplauz"  - podczas debiutu w Koninie, przy wykonaniu duetu ze swoją siostrą, Następnie dziewczynki otrzymały wyróżnienie w festiwalu Gdynia Open" - mówi Katarzyna Panicz.

"Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, jest bardzo autentyczna i co ważne - bardzo uważnie odbiera nasze uwagi, wykorzystuje je -co przekłada się na jej szybki rozwój" - dodaje Katarzyna Panicz.

"Jesteśmy bardzo dumne z naszych dzieciaków, bo Agatka jest już 12 podopieczną, która bierze udział w tym programie" - dodała Katarzyna Panicz.

"Julka ma ogromną skalę wokalna, trochę przypomina mi w pracy Martynkę Gąsak, natomiast Agatka jest zadaniowcem i ma wspaniały kontakt z widzem. Rozumie, co ma w danej piosence przekazać" - podsumowuje Katarzyna Panicz.

Oprócz dziewczynek wystąpi również Hubert Sartanowicz z Elbląga, który od 5 lat jest członkiem zespołu wokalnego Diamenty. 

7. edycja programu „The Voice Kids” wystartowała 24 lutego. W tym sezonie miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajęła Natasza Urbańska. Uczestników niezmiennie oceniają i trenują także Cleo oraz Tomson i Baron.

Przypomnijmy, że poprzednią 6 edycję programu The Voice Kids wygrała Martyna Gąsak z Elbląga.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ja? 02.03.2024 20:38
Julia trzymamy kciuki!!

60++ 25.02.2024 19:28
Powodzenia

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HMChTreść komentarza: Dobromir, puknij się w czoło. Ile osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty, by dostosować prędkość? Jak masz problem to zwolnij do 30km/h. Co tu ma do rzeczy uskok (5 cm), kot, plama oleju czy łoś? Samochód nie łapie pobocza - to kierowca...Data dodania komentarza: 13.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: DobromirTreść komentarza: Ile jeszcze osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty aby władze gminny rychliki zajęli się remontem pobocza gdzie spad ma 4-5cm i gdy samochód złapie pobocza nie ma szans na uratowanieData dodania komentarza: 13.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: IoTreść komentarza: Słabo wystrojone miasto za to najbardziej zadłużone w województwie warmińsko mazurskim. BrawoData dodania komentarza: 13.12.2025, 11:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblazankaTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na choinkii zawieszone wysoko na lampach przy ul. Ogólnej. Czy nikt nie widzi, że zostały zawieszone odwrotnie, tj. czubkiem w dół? Teraz gdy są podświetlane, dziwnie wyglądają, delikatnie mówiąc. Czy tego nikt z decydentów nie widzi? Czy to za duży problem w ich poprawieniu. Prezydenta proszę przyjrzeć się odrobinę gdyż miasto i bez tego jest krytykowane zwłaszcza pr#ez przyjezdnych, bardziej się przyglądających.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:24Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: A na ul. Ogólnej, na lampach, od lat wiszą odwrócone choinki. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza teraz, gdy włączane są światełka. Czy to nikomu nie pr,eszkadza? Czy tak miało być? Słyszę wiele głosów krytyki, przykre, że nikt z tym nic nie robi.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:15Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: BasiaTreść komentarza: Elblag jest bardzo ładnie przystrojony 🤩Data dodania komentarza: 13.12.2025, 09:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]
Reklama