Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Andrzej Śliwka obiecuje bezpłatną komunikację i darmowe parkingi

Andrzej Śliwka, kandydat na Prezydenta Elbląga popierany przez Prawo i Sprawiedliwość w Hotelu Młyn rozpoczął kampanię wyborczą. Oprócz przedstawienia drużyny do Rady Miejskiej oraz sejmiku wojewódzkiego - padły obietnice o bezpłatnej komunikacji miejskiej oraz darmowych parkingach.
Andrzej Śliwka obiecuje bezpłatną komunikację i darmowe parkingi

Autor: Łukasz Nosarzewski

Konwencja wyborcza Andrzeja Śliwki odbyła się w Hotelu Młyn, kandydat na Prezydenta Elbląga z ramienia Prawa i Sprawiedliwości wszedł przy muzyce do filmu "Piraci z Karaibów".

Reklama

"Wielokrotnie podczas swojej aktywności publicznej i aktywności politycznej nie ukrywałem, że w moim sercu jest szczególne miejsce dla miasta, które czuję, że kocham, w którym się wychowałem, w którym odbierałem edukację, nawiązywałem przyjaźnie - tym miastem jest nasz Elbląg" - mówił Andrzej Śliwka.

Andrzej Śliwka przekonywał, że dziura w drodze nie ma barw politycznych - "Po tej samej ulicy chodzą wyborcy Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PSL-u, czy PiSu, rolą Prezydenta jest zadbać o wszystkich mieszkańców Elbląga, nie wykluczając nikogo".

Andrzej Śliwka przedstawił na start kampanii 3 propozycje wyborcze: "po pierwsze wprowadzimy bezpłatną komunikację miejską w Elblągu, po drugie wprowadzimy darmowe parkingi dla elblążan, po trzecie zbudujemy nowy stadion dla Elbląga" - mówił Andrzej Śliwka.

Po konwencji wyborczej chcieliśmy skonfrontować polityka z tymi trzema propozycjami wyborczymi, czy jest to policzone , czy miasta na to w ogole stać oraz czy przy i tak wypełnionymi miejscami parkingowymi - te darmowe mają sens? "Każdy z tych tematów będzie omawiany przez nas na konferencjach prasowych. Już w przyszłym tygodniu" - odpowiedział nam Andrzej Śliwka.

Andrzej Śliwka zobowiązał się do tego, aby Urząd Miejski był przyjazny dla mieszkańców, ale również życzliwy dla urzędników -"do tego się zobowiązuję jako mam nadzieję przyszły Prezydent Miasta, żeby dobrze współpracować ze swoimi współpracownikami, żeby ich szanować, żeby podchodzić do nich w sposób partnerki. Można opierać relacje na partnerstwie" - mówił kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Elbląga Andrzej Śliwka.

Andrzej Śliwka przedstawił swoją drużynę, jednak na tę chwilę nie wiadomo, z jakich miejsc i okręgów. Obok Andrzeja Śliwki na scenie pojawili się miedzy innymi: Piotr Opaczewski, Rafał Traks, Paweł Kowszyński, Michał Rutkowski, Marek Pruszak, Janusz Hajdukowski, Ela Banasiewicz, Jolanta Janowska.

Pełną listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej podamy, gdy zostanie oficjalnie zarejestrowana.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Glowejka 21.02.2024 14:19
A Pan Mateusz jaki reprezentacyjny w jeansach hahahahaha

Reklama
mieszkaniec 21.02.2024 10:07
Chłop zakończył swoja karierę polityczną w naszym mieście zanim ją zaczął. Znowu wszystko za darmo, a pieniądze to rozumiem nakradnie na te obietnice? Bo w chwili obecnej miasto ma problemy finansowe.

NIE dla Partii Obłudy 21.02.2024 10:04
Ciekawe czy Adamoiwicz z Partii Obłudy pogratulowała Opaczewskiemu i tym razem?

Wyborca 20.02.2024 21:55
Lepsza Śliwka niż kolega Wróbla. A jak wprowadzi komunikację za free - jestem za

Wyborca 21.02.2024 13:27
Za darmo nic nie ma.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Mam takie nieśmiałe pytanie, kto to był ten KRAKUS, czy to ktoś znaczący dawny mieszkaniec Elbląga a może chodzi o jakiegoś KRAKOWIANINA z Małopolski w czapce z piórkiem? Co to za jeden ten KRAKUS?Data dodania komentarza: 3.06.2025, 14:27Źródło komentarza: Poznaliśmy zwycięską nazwę stadionuAutor komentarza: Karolina RTreść komentarza: To ja Karolina, zaproponowałam tą nazwę jak i kilka innych min. ARENA KRAKUSA, która jest moją ulubioną nazwą. Szkoda że nie wygrała Arena :( bardzo się cieszę z nagrody bo nawet nie wiedziałam że nagrody będą:))Data dodania komentarza: 3.06.2025, 11:28Źródło komentarza: Poznaliśmy zwycięską nazwę stadionuAutor komentarza: ELBLĄZANKATreść komentarza: BRAWO SUPER I TA NAZWA NAJLEPIEJ PASUJE tak GŁOSOWAŁAM i też tak myślałamData dodania komentarza: 3.06.2025, 10:35Źródło komentarza: Poznaliśmy zwycięską nazwę stadionuAutor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Mamy nadzieję , że ul Ogrodowa będzie cała wyremontowana tj. też ten kawałek od ul. Mickiewicza do ul.Żeromskiego, a nie tylko tam gdzie mieszka Pan wiceprezydent Kowal.Data dodania komentarza: 2.06.2025, 20:43Źródło komentarza: W Elblągu rozpoczęły się remonty ulic. Będą utrudnieniaAutor komentarza: QwertzzTreść komentarza: Zdjęcie mało wyraźne, ale chyba widziałem ich w Elblągu. Dzbany jakich mało, dodatkowo jeden miał zagiętą tablicę za co też powinien dostać mandat.Data dodania komentarza: 2.06.2025, 10:49Źródło komentarza: Dwóch 18-latków straciło prawo jazdy. Zrobili to razemAutor komentarza: lwgTreść komentarza: Prawdziwy dawca organów nie daje się złapaćData dodania komentarza: 2.06.2025, 08:47Źródło komentarza: Dwóch 18-latków straciło prawo jazdy. Zrobili to razem
Reklama